Loader
yeo group
Çimento & Maden

Çimento ve Maden endüstrisinin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda aynı zamanda müşterileri bazlı istekler doğrultusunda planlama, mühendislik, uygulama

Devamı
İlaç & Kimyasal

Devamı
Alt Yapı & Taşımacılık

With the rise of mobility and connectivity, the idea of intelligent infrastructure of cities and buildings is also gaining importance.Intelligent infrastructures require integrated, reliable, scalable, and smart solutions.

Devamı
Su & Atık Su

YEO, Su & Atık su Arıtma, Desalinasyon, Demineralizasyon,Sulama, Pompa İstasyonları, Su iletim ve dağıtım şebekelerinin hepsini içeren su döngüsüne yönelik komple ve entegre ve aynı zamanda anahtar teslimi elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Devamı
Petrol & Gaz

YEO, petrol ve gaz sektörü kapsamında Offshore, Onshore, Tank Çiftliği, LNG, Rafineri & Petrokimya Tesisleri, Boru hatları uygulamalarına çok geniş bir yelpazede elektrifikasyon ve otomasyon çözümleri sunmaktadır. 

Devamı
Enerji Üretimi

Yetkin ve çok sayıda projeyi gerçekleştiren proje yönetim grubuyla, YEO Enerji sektörünün Hidroelektrik, Jeotermal, Güneş Enerjisi, Termal, Rüzgâr gibi tüm seğmenlerinde komple entegre sunan lider bir firmadır.

Devamı
Enerji

Enerji sektörüne yönelik hizmetlerimiz dizayn, mühendislik, inşaat, modernizasyon, güç trafolarının ve iletim hatlarının upgradeedilmesi de dahil, komple montaj ve ekipman tefariğini de içeren anahtar teslimi çözümlerdir.

Devamı
Gıda & İçecek

Dijitalizasyonun gelişmesi gıda içecek sektörü gibi üretim tesislerinin daha esnek ve yenilikçi sistemlere ve çözümlere ihtiyacının olduğunu göstermektedir.

Devamı
DİJİTAL DÖNÜŞÜM

DİJİTAL DÖNÜŞÜM


AKILLI FABRİKALAR

AKILLI FABRİKALAR


YEO GRUP ŞİRKETLERİ

YEO GRUP ŞİRKETLERİ


EKİP@YEO

EKİP@YEO


CEO@YEO

CEO@YEO


FARKLILIK@YEO

FARKLILIK@YEO


İstanbul - Türkiye

Aydıntepe Mah.  Evren Sok. No:4  Tuzla - İstanbul / Türkiye

+90 216 494 26 76
info@yeo.com.tr

Bakü - Azerbaycan

998 J. Mammadguluzadeh Str. Block A - Bakü / Azerbaycan

+994 124 804 533
info@iss-az.com

Birleşik Arap Emirlikleri

Park Avenue Building Ofisi: 205 Dubai Silicon Oasis / UAE

+971 54 738 1623
info@yeocontracting.com

Grossheubach - Almanya 

Frankenring No: 43, 63920 Grossheubach / Almanya 

+49 151 47497907
info@yeo.com.tr

Yukarı Taşı
yeo group